bürokrat

warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/haramiler/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sahibinden dolandırıcılık

Gerçekte var olmayan otomobil ve eşyaların fotoğraflarını bir internet sitesinden satışa koydu. Kapora aldı ve…Gerçekte var olmayan otomobil ve çeşitli eşya fotoğraflarını bir internet sitesinde düşük fiyattan satışa çıkartarak, kapora aldıkları 131 kişiyi yaklaşık 136 bin YTL dolandırdıkları iddia edilen 3 kişi, Giresun’da yakalandı. Zanlılardan 2’si tutuklandı.

Hobi niyetiyle hırsızlık şebekesi

Ankara`da aralarında önemli bürokratların evlerinde hırsızlık yapan şebeke elemanlarının zengin ailelerin çocukları olduğu ve bu işi hobi olsun diye yaptıkları ortaya çıktı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı `Kutsal Damacana` operasyonuyla gözaltına alındıktan sonra tutuklanan 4 kişinin ifadelerinde, `Biz bu işi hobi olarak yapmaya başladık. Sonra sardı bizi. Devam ettik` dedikleri öğrenildi. Şebeke üyelerinin hırsızlıktan elde ettikleri parayla satın aldıkları lüks binadaki kapı komşularını da soydukları anlaşıldı.

İçerik yayınları

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar