Hizbullah hırsız PKK ise sapık


Emniyet Genel Müdürlüğü, terör örgütlerinin profilini çıkardı. Örgütler hakkında detaylı bilgilerin sunulduğu raporda, dikkati en çok PKK çekiyor. Açlıktan ne bulursa yiyen örgütünün militanları arasında da sapık ilişkiler yaşanıyor. Örgüte katılan kadınlar ise PKK'nın zevk araçları haline gelmiş!

Son zamanlarda isimleri sıkça duyulan terör örgütlerinin bilinmeyen yüzüne Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi www.egm.gov.tr adresinde dikkat çekiliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Hareket Dairesi Başkanlığı’nın sayfasında yer alan, ‘Terör Örgütlerinin İç Yüzü’ başlıklı yazıda, terör örgütlerinin gerçek yüzlerinden ve örgüte kandırılarak götürülen militanların yaşadığı zorluklardan bahsediliyor. Türkiye’de halen faaliyetlerine devam eden başlıca 12 terör örgütünün bulunduğu belirtilen internet sitesinde, yakalanan örgüt militanları üzerinde yapılan incelemede çoğunluğunun 14-25 yaş grubu lise ve üniversite çağındaki gençler olduğu saptamasına yer veriliyor.

Sapık ilişkilere giriyorlar!
Her terör örgütünün iç yüzünün ayrı ayrı anlatıldığı yazıda, PKK’lılarla ilgili ilginç ayrıntılar yer alıyor. ‘PKK içerisindeki kadın militanların erkeklerin zevk aracı’ olduğuna dikkat çekilen yazıda, erkek militanların da homoseksüel ilişkilere girdikleri ileri sürülerek şu görüşlere yer verildi:

“Örgüt içerisindeki bayan militanlar erkeklerin zevk aracı olup, erkek militanlar da homoseksüel ilişkilere girmektedirler. Örgütte kısa bir süre de olsa kalan genç kızlar istemedikleri ilişkilere zorlanıp, direnenler ise ajan, provokatör ve işbirlikçi iddiasıyla öldürülüyor. Örgüte katılarak aç, susuz, sefalet içerisinde faaliyet gösterirken sağlığı bozulan militanların tedavilerinin yaptırılmayarak ölüme terk ediliyor veya intihar türü eylemlere gönderilerek ölüme zorlanıyor. Kimi zaman günlerce bir lokma ekmekten yoksun kalan militanlar katır, eşek, kaplumbağa, kurbağa gibi hayvanların etiyle beslenmeye çalışıyor. Örgüte katılanların ömrü fazla değildir. Örgütte 3-4 yıl yaşayanların sayısının çok az olduğu için, sorumluları hariç, örgüttekilerin yaş ortalaması 18-20 yaş grubudur.”

Sol örgütler uyuşturudan kazanıyor
Sol terör örgütlerinin gençleri sözde uyuşturucudan koruma propagandaları yapmasına rağmen, gelirlerini uyuşturucu ticaretinden sağladığı belirtilirken, bu örgütlerin de militanlarına akıl almaz işkenceler yaptığı ifade ediliyor. Dev-Sol ve DHKP/C’nin uyuşturucu trafiğinin polisin bu örgütlere yönelik operasyonlarında ortaya çıkarıldığı belirtilirken, militanlara uygulanan işkenceler ise şöyle açıklandı:

“Kışı Karadeniz kırsal alanında sığınakta geçiren örgüt mensuplarından M.Y.’nin ayaklarının donması üzerine sağ ayağının 4, sol ayağının ise 1 parmağının DHKP/C sözde grup komutanı S. Y. tarafından demir testeresi ile kesilmiştir. Tunceli kırsal alanında faaliyet yürüten DHKP/C örgüt mensuplarından S.B.’nin örgütten ayrılmak istemesi üzerine hainlikle suçlanarak cezalandırılmak amacıyla çizmelerinin içine kar doldurulmuş, ayakları soğuk suda bekletilerek dondurulmuş ve tuvalet ihtiyacını gidermeme cezası verilmiştir. Bunun üzerine soğuktan donan ayak parmakları dışkı içerisinde uzun süre kalmasından dolayı çürümüş, çürüyen parmakları da makasla kesilmiştir.”

Hizbullah cami soyuyor!
Dini terör örgütlerinden Hizbullah’ın ise örgüte kaynak sağlamak amacıyla ibadet mekanı olan camilerden halı ve kilim çaldıkları kaydedilen uyarı yazısında şu ifadelere yer verildi:

“Hizbullah terör örgütünün mali kaynak sağlamak için cinayet, hırsızlık, gasp ve soygun eylemlerini gerçekleştirmiştir. Hatta örgüt mensupları 1995 yılı içerisinde çeşitli il ve ilçelerdeki camilerden halı ve kilim çalmıştır. Hizbullah liderleri zekat adı altında toplanan haraçlarla İstanbul’un lüks semtlerinin birinde 120 bin dolara alınan villada oturmuştur. Hizbullah terör örgütü tarafından domuz bağıyla öldürülüp gömülen ve daha sonra yapılan kazı çalışmalarında çıkartılan 72 cesetten 14’ünün kendi örgüt mensupları olduğu ortaya çıkmıştır.”

Haber7

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar