Kuruyemiş dükkanı 10 dakika içinde soyuldu


Ümraniye'de bulunan bir kuruyemiş dükkanı, 4 kişi tarafından 10 dakika içinde soyuldu. İşyerindeki kasayı açmayı başaramayan hırsızlar, yaklaşık 25 bin TL değerinde sigara ve içki çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, olay Hasan Küçük'e ait Ümraniye'deki kuruyemiş dükkanında sabah saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Araçla kuruyemiş dükkanının önüne gelen 4 zanlı planlarını gerçekleştirmek için harekete geçti. Zanlılardan biri gözcülük yaparken, ikisi işyerinin kepenklerini kesti. Bu sırada zanlılardan biri de araçta beklemeye başladı. Kepenkleri keserek içeri giren zanlılar hemen paraların bulunduğu kasaya yöneldi. Kasayı açmak için uğraşan zanlılar, başaramayınca pahalı olan sigara ve içkilere yöneldi. Sigaraları raflarıyla birlikte alan zanlılar, içki şişelerini de kutulara doldurdu. Hırsızlar daha sonra içki ve sigaraları araçlarına taşıdı.Yaklaşık 25 bin TL değerinde içki ve sigara çalan zanlılar kayıplara karıştı.

Sabah saatlerinde işyerine gelen Hasan Küçük, dükkanın kepenklerinin kesildiğini ve kapıların açık olduğunu fark etti. Küçük'ün haber vermesi üzerine işyerine gelen polis, güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı.

Zanlıların hırsızlığı 10 dakika içerisinde gerçekleştirdiklerini kaydeden Küçük, "Sigaraları raflarıyla beraber almışlar. 2 kişi içeri girerken, 1 kişi gözetlemecilik yapmış. 1 kişide arabayı kullanıyordu. 25 bin TL'den fazla zararım var. Ben bu sermayemi yıllarca çalıştırarak biriktirmiştim. Şimdi paramı kimden tahsil edeceğim" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, kaçan zanlıların peşine düştü.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • İzin verilen HTML etiketleri: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar